... od poznání k porozumění
 

Tým Reston

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita. Téměř všichni naši lektoři mají ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru a úplně všichni mají minimálně 2 roky praxe s výukou cizích jazyků. Navíc prošli speciálním školením pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu.

Učitelé jsou neustále proškolováni a jejich kvalifikaci zvyšujeme nejen interními semináři a vzdělávacími programy, ale navíc se účastní seminářů pro učitele dodávaných externími dodavateli.

pátek 31. červenec 2015 0:00

Mgr. Diana Cepníková

ANGLIČTINA
V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Bc. David Hradílek

ANGLIČTINA
Narodil jsem se v roce 1984 v Hranicích na Moravě. Vystudoval jsem Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor anglický jazyk. Dále úspěšně zakončil studium na umělecké škole Evy Randové také v Ústí nad Labem, obor basová kytara. Mezi mé koníčky patří anglický jazyk a hudba. Hudbě se aktivně věnuji již od svých 16ti let. Hraji na baskytaru, skládám hudbu a píši anglické texty. Ve svém volném čase také píši (dvoujazyčné) knížky. Žánrově se jedná o historicko-psychologické thrillery/horory z období 2. světové války. Dále také trochu maluji. V roce 2015 jsem studoval učitelství v anglickém Nottinghamu na ILS English School. Svá studia jsem zakončil celosvětově uznávaným certifikátem CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults).

Jitka Martinová

ANGLIČTINA
Po absolvování ústecké obchodní akademie jsem žila 2 roky jako au-pair v Anglii (zkoušky FCE, CAE). Následoval 1 rok v USA, kde jsem studovala. Vdala jsem se za angličana a 12 let jsem žila a pracovala ve VB a tím získala zkušenosti s obchodní angličtinou. V létě 2012 jsem se s rodinou přistěhovala zpátky do Čech, protože se nám tu moc líbí. Ráda studuji a vzdělávám se, angličtina je pro mě jako můj mateřský jazyk a ráda se podělím o své zkušenosti s ostatními. Už se na Vás těším.

Jindra Schröder

ANGLIČTINA
Rád šprechtím anglicky.

Mgr. Lenka Janošíková

ANGLIČTINA
Ráda učím angličtinu hrou. Myslím si, že naučit se něco nového a ještě si u toho užít trochu legrace je skvělá kombinace.
Mezi mé záliby patří četba fantasy a sci-fi literatury a také online hry, protože souhlasím s tím, že kdo si hraje, nezlobí.

Mgr. Stanislava Jurčíková

ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“

Mgr. Lucie Krejčová

FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.

Ing. Hana Pavlištová

Deutsch Klub
Němčina mne provází od dětství. Z vlastní zkušenosti při studiu dalších cizích jazyků vím, kolik odvahy je potřeba, abych se nebála promluvit a klidně i s chybami. Hlavně se nestydět a MLUVIT. A navíc my v Deutschklubu - MLUVÍME PRO DOBROU VĚC, přijďte mezi nás.

Hana Fiedlerová

NĚMČINA
Umět jazyk sousední země se vždy vyplatí. Jsem studentkou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem s aprobací německý jazyk/český jazyk. Nedávno jsem se vrátila z půlročního studijního pobytu v Německu. Ve volném čase ráda čtu (nejraději v němčině!) a cestuji.

Mgr. Klára Filipová

NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA
Cizí jazyky jsou důležitou součástí mého života už od dětství. Po studiích na Univerzitě v Hradci Králové se pro mě němčina a francouzština staly nejen zábavou, ale i mou prací. Při té se snažím řídit mottem „žák není nádoba, která se má naplnit, ale pochodeň, která se má zapálit“… tak doufám v pořádný táborák ;-).

Gabriela Hamrová

ITALŠTINA

Jindřiška Steklá

NĚMČINA
Úspěch mých studentů mi přínáší radost a naplnění. Jsem plná elánu do učení a myslím, že je to na hodinách znát.

Mgr. Pavel Vrána

FRANCOUZŠTINA
Francouzštinu vyučuji často a rád ;-)

Petra Masopustová

ANGLIČTINA
Angličtina se stala mým oblíbeným jazykem už ve školce. Nyní angličtinu studuji na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně a ráda bych ostatním předala něco z mých (neustále se rozšiřujících :)) vědomostí.

Mgr. Jaroslava Šredlová

NĚMČINA
Několik teenagerovských let jsem díky svým rodičům strávila v Německu. Po návratu do Čech jsem vystudovala němčinu na UJEP v Ústí n. L., pracovala na univerzitě na zahraničním oddělení, poté v belgické spediční společnosti a od roku 2007 jsem na volné noze jako překladatelka a lektorka. K výuce němčiny se po čase vracím díky Dianě, paní ředitelce Restonu, a těším se na všechny studenty, kteří mají odvahu a chuť učit se cizí jazyk!