... od poznání k porozumění
 

Tým Reston

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita. Téměř všichni naši lektoři mají ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru a úplně všichni mají minimálně 2 roky praxe s výukou cizích jazyků. Navíc prošli speciálním školením pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu.

Učitelé jsou neustále proškolováni a jejich kvalifikaci zvyšujeme nejen interními semináři a vzdělávacími programy, ale navíc se účastní seminářů pro učitele dodávaných externími dodavateli.

pátek 31. červenec 2015 0:00

Mgr. Diana Cepníková

ŘEDITELKA, ANGLIČTINA
V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Daniel Leon

ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Narodil jsem se na Mallorce a několik let jsem tam žil, než jsem se přestěhoval do Čech. Studuji vysokou školu a řekl jsem si, proč bych nemohl pomoci jiným lidem se naučit můj mateřský jazyk. Těším se na vás na hodině.

Lucie Janatová

ANGLIČTINA
Jsem studentkou gymnázia a už od mala mám větší vztah k angličtině než k jakémukoliv jinému cizímu jazyku. Ráda koukám na filmy s originálním dabingem a pomáhám ostatním zlepšit se v tomto úžasném a melodickém jazyce.

Anita Ečerová

ASISTENTKA ŘEDITELKY
Jsem studentka s neustálou chutí se zlepšovat a rozšiřovat si své znalosti a dovednosti.

Kateřina Žáčková

NĚMČINA
Německý jazyk mě vždy bavil a "přitahoval" tak trochu víc než angličtina. Měsíční pobyt v Německu a motivace toho umět a vědět o němčině víc než ostatní mě inspirovaly ke studiu německého jazyka (společně s biologií) na Univerzitě J. E. Purkyně.

Lucie Hyšplerová

ANGLIČTINA
Velmi ráda se věnuji dětem, podporuji jejich zvídavost a zájem nejen o angličtinu. Žila jsem 5 let v Kanadě a angličtina mi je bližší, než mateřský jazyk.

Barbora Holečková

ITALŠŤINA
Nějaký ten čas jsem žila v Itálii a díky tomu se italština stala mým druhým každodenně používaným jazykem. Je to krásný a jednoduchý jazyk, naučit se ho zvládne každý, kdo alespoň trochu chce :).

Bc. David Hradílek

ANGLIČTINA
Narodil jsem se v roce 1984 v Hranicích na Moravě. Vystudoval jsem Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor anglický jazyk. Dále úspěšně zakončil studium na umělecké škole Evy Randové také v Ústí nad Labem, obor basová kytara. Mezi mé koníčky patří anglický jazyk a hudba. Hudbě se aktivně věnuji již od svých 16ti let. Hraji na baskytaru, skládám hudbu a píši anglické texty. Ve svém volném čase také píši (dvoujazyčné) knížky. Žánrově se jedná o historicko-psychologické thrillery/horory z období 2. světové války. Dále také trochu maluji. V roce 2015 jsem studoval učitelství v anglickém Nottinghamu na ILS English School. Svá studia jsem zakončil celosvětově uznávaným certifikátem CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults).

Mgr. Stanislava Jurčíková

ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“

Mgr. Lucie Krejčová

FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.

Mgr. Klára Filipová

NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA
Cizí jazyky jsou důležitou součástí mého života už od dětství. Po studiích na Univerzitě v Hradci Králové se pro mě němčina a francouzština staly nejen zábavou, ale i mou prací. Při té se snažím řídit mottem „žák není nádoba, která se má naplnit, ale pochodeň, která se má zapálit“… tak doufám v pořádný táborák ;-).

Jindřiška Steklá

NĚMČINA
Úspěch mých studentů mi přínáší radost a naplnění. Zájem a úspěch mých studentů mi přináší radost a naplnění. Budu se těšit na brzkou viděnou :)

Mgr. Pavel Vrána

FRANCOUZŠTINA
Vystudoval jsem učitelství na pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci v aprobaci výchova k občanství a francouzský jazyk. Kromě Restonu učím na ZŠ Masarykova a na ZŠ Boženy Němcové v Litoměřicích. Nad rámec své aprobace též vyučuji tělesnou výchovu, neboť má sport, zejména basketbal, v mém životě nezastupitelné místo...

Petra Masopustová

ANGLIČTINA
Angličtina se stala mým oblíbeným jazykem už ve školce. Nyní angličtinu studuji na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně a ráda bych ostatním předala něco z mých (neustále se rozšiřujících :)) vědomostí.

Mgr. Jaroslava Šredlová

NĚMČINA
Několik teenagerovských let jsem díky svým rodičům strávila v Německu. Po návratu do Čech jsem vystudovala němčinu na UJEP v Ústí n. L., pracovala na univerzitě na zahraničním oddělení, poté v belgické spediční společnosti a od roku 2007 jsem na volné noze jako překladatelka a lektorka. K výuce němčiny se po čase vracím díky Dianě, paní ředitelce Restonu, a těším se na všechny studenty, kteří mají odvahu a chuť učit se cizí jazyk!

instagram colorfacebook color