... od poznání k porozumění
 

Tým Reston

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita. Téměř všichni naši lektoři mají ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru a úplně všichni mají minimálně 2 roky praxe s výukou cizích jazyků. Navíc prošli speciálním školením pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu.

Učitelé jsou neustále proškolováni a jejich kvalifikaci zvyšujeme nejen interními semináři a vzdělávacími programy, ale navíc se účastní seminářů pro učitele dodávaných externími dodavateli.

pátek 31. červenec 2015 0:00

Mgr. Diana Cepníková

ŘEDITELKA, ANGLIČTINA
V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Lucie Hyšplerová

ANGLIČTINA
Velmi ráda se věnuji dětem, podporuji jejich zvídavost a zájem nejen o angličtinu. Žila jsem 5 let v Kanadě a angličtina mi je bližší, než mateřský jazyk.

Barbora Holečková

ITALŠŤINA
Nějaký ten čas jsem žila v Itálii a díky tomu se italština stala mým druhým každodenně používaným jazykem. Je to krásný a jednoduchý jazyk, naučit se ho zvládne každý, kdo alespoň trochu chce :).

James Cooper

ANGLIČTINA
I was born in Newport Beach California, where I grew up surfing in the summer and snowboarding in the winter. My passion for travel brought me to Prague in 2013, where I met my amazing wife. Teaching has become a profession that I enjoy every minute of. Assisting students in pursuing their joys in learning a new language is a very rewarding and delightful experience. Having fun while teaching a new language is a total blast!

Bc. David Hradílek

ANGLIČTINA
Narodil jsem se v roce 1984 v Hranicích na Moravě. Vystudoval jsem Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor anglický jazyk. Dále úspěšně zakončil studium na umělecké škole Evy Randové také v Ústí nad Labem, obor basová kytara. Mezi mé koníčky patří anglický jazyk a hudba. Hudbě se aktivně věnuji již od svých 16ti let. Hraji na baskytaru, skládám hudbu a píši anglické texty. Ve svém volném čase také píši (dvoujazyčné) knížky. Žánrově se jedná o historicko-psychologické thrillery/horory z období 2. světové války. Dále také trochu maluji. V roce 2015 jsem studoval učitelství v anglickém Nottinghamu na ILS English School. Svá studia jsem zakončil celosvětově uznávaným certifikátem CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults).

Mgr. Stanislava Jurčíková

ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“

Mgr. Lucie Krejčová

FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.

Ing. Hana Pavlištová

Deutsch Klub
Němčina mne provází od dětství. Z vlastní zkušenosti při studiu dalších cizích jazyků vím, kolik odvahy je potřeba, abych se nebála promluvit a klidně i s chybami. Hlavně se nestydět a MLUVIT. A navíc my v Deutschklubu - MLUVÍME PRO DOBROU VĚC, přijďte mezi nás.

Mgr. Klára Filipová

NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA
Cizí jazyky jsou důležitou součástí mého života už od dětství. Po studiích na Univerzitě v Hradci Králové se pro mě němčina a francouzština staly nejen zábavou, ale i mou prací. Při té se snažím řídit mottem „žák není nádoba, která se má naplnit, ale pochodeň, která se má zapálit“… tak doufám v pořádný táborák ;-).

Gabriela Hamrová

ITALŠTINA

Jindřiška Steklá

NĚMČINA
Úspěch mých studentů mi přínáší radost a naplnění. Zájem a úspěch mých studentů mi přináší radost a naplnění. Budu se těšit na brzkou viděnou :)

Mgr. Pavel Vrána

FRANCOUZŠTINA
Francouzštinu vyučuji často a rád ;-)

Petra Masopustová

ANGLIČTINA
Angličtina se stala mým oblíbeným jazykem už ve školce. Nyní angličtinu studuji na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně a ráda bych ostatním předala něco z mých (neustále se rozšiřujících :)) vědomostí.

Mgr. Jaroslava Šredlová

NĚMČINA
Několik teenagerovských let jsem díky svým rodičům strávila v Německu. Po návratu do Čech jsem vystudovala němčinu na UJEP v Ústí n. L., pracovala na univerzitě na zahraničním oddělení, poté v belgické spediční společnosti a od roku 2007 jsem na volné noze jako překladatelka a lektorka. K výuce němčiny se po čase vracím díky Dianě, paní ředitelce Restonu, a těším se na všechny studenty, kteří mají odvahu a chuť učit se cizí jazyk!