... od poznání k porozumění
 

Oblíbený Reston Club už je zaběhnutý v angličtině i němčině. Otevíráme jej charitě s podtitulem Mluvíme pro dobrou věc. Tuto zajímavou myšlenku přivedla Hanka, lektorka DeutschKlub. English a Deutsch Club je bez nároku na honorář, celá částka vybraná od účastníků klubu se spoří a následně ji odevzdáme vybrané organizaci.

V 1. čtvrtletí jsme částku ve výši 12.400 Kč věnovali Speciálním olympionikům na nákup sportovního vybavení. Osobně společně s ředitelkou, paní Středovou přijel i Vlastimil Harapes. Výtěžek 2. čtvrtletí jsme předali zástupcům litoměřického Hospice sv. Štěpána (38.100 Kč). Ve 3. čtvrtletí sbíráme na handbike, tedy speciálně navržené a vyrobené kolo pro handicapované dítě.

Jazyková škola Reston - Reston Club

Představujeme Vám úplně nový způsob výuky, který si naši studenti vždycky přáli. V Reston Club se nedostávají úkoly ani nemusíte docházet pravidelně, zkrátka máte možnost si volně a v přátelské společnosti popovídat v angličtině nebo němčině.

Reston Club je jednorázová hodina pro všechny, kdo zrovna přijdou. Naše skupina nyní čítá asi 15 členů, v klubu se vidíme ve 3-5 osobách. Platíte hodinově na místě. Jen se předem registrujte naším on-line formulářem.

V jaké atmosféře Reston Club probíhá zjistíte, nahlédnete-li do naší fotogalerie.

Fotografie z Reston Club

  • kombinace neformální výuky a volné návštěvy
  • Vámi zvolené téma
  • pro stávající studenty Restonu i pro příchozí
  • 80 Kč klient Restonu
  • 100 Kč příchozí
  • pokud s sebou přivedete nového člena, máte jednorázovou slevu ve výši 50%
Club bude i v ruštině, italštině, španělštině…

English Club

  čas jazyk
pondělí 10:30 English
středa 18:00 English

DeutschKlub

  čas jazyk
středa 17:00 Deutsch
Podívejte se na rozpis termínů

Termíny a PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ