... od poznání k porozumění
 

Oblíbený Reston Klub už je zaběhnutý v angličtině i němčině. Nyní otevíráme odnož Teens Klub pro věkovou kategorii 11-19 let. Dospívající (15-19 let) mohou tedy bez problémů navštěvovat oba. Na léto 2018 je připraven i klub v italštině, španělštině, francouzštině i ruštině.

Klub s podtitulem Mluvíme pro dobrou věc je lektorem veden bez nároku na honorář, celá částka vybraná od účastníků klubu se spoří a následně ji odevzdáme vybrané organizaci.

V roce 2017 jsme celkem vybrali a předali téměř 78 000 Kč. Podpořili jsme Speciální olympioniky, Hospic sv. Štěpána a jednotlivce - pro Sašu B. z Ploskovic - jsme pořídili handbike.

Jazyková škola Reston - Reston Club

Představujeme Vám úplně nový způsob výuky, který si naši studenti vždycky přáli. V Reston Club se nedostávají úkoly ani nemusíte docházet pravidelně, zkrátka máte možnost si volně a v přátelské společnosti popovídat v angličtině nebo němčině.

Reston Club je jednorázová hodina pro všechny, kdo zrovna přijdou. Naše skupina nyní čítá asi 15 členů, v klubu se vidíme ve 3-5 osobách. Platíte hodinově na místě. Jen se předem registrujte naším on-line formulářem.

V jaké atmosféře Reston Club probíhá zjistíte, nahlédnete-li do naší fotogalerie.

Fotografie z Reston Club

  • kombinace neformální výuky a volné návštěvy
  • Vámi zvolené téma
  • pro stávající studenty Restonu i pro příchozí
  • 80 Kč klient Restonu
  • 100 Kč příchozí
  • pokud s sebou přivedete nového člena, máte jednorázovou slevu ve výši 50%
Club bude i v ruštině, italštině, španělštině…

English Club

  čas jazyk
pondělí 10:30 English
středa 18:00 English

DeutschKlub

  čas jazyk
středa 17:00 Deutsch
Podívejte se na rozpis termínů

Termíny a PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ