fbpx
... od poznání k porozumění
 
 • ŠPANĚLŠTINA 8/11/2023 v 17:00
  ŠPANĚLŠTINA 8/11/2023 v 17:00

  Zveme vás na úvodní schůzku s novým lektorem Pavlem Andělem.

 • Cena dle rozsahu využití 200-350 Kč/hod
 • Reston Klub -
  Reston Klub - "jazyková posilovna"

  Přátelské, konverzační setkání, které nemá s klasickou školní výukou vůbec nic společného - jazyková relaxační zóna.

 • Neu + Interaktiv
  Neu + Interaktiv

  Někdy je to k nevydržení - tedy udržet se nesmát ;-)

 • Tandem = dvojnásobná radost
  Tandem = dvojnásobná radost

  Přišli jsme na to, že ve třech se to táhne nejlépe. Najděte si parťáka a zkuste naši speciální TANDEMOVOU výuku.

Veronika Samseli: Jak jsem studovala… angličtinu.

Lektor: JITKA MARTINOVÁ

Nejlepší je začít hned. Každý druhý to umí, naše děti to umí a kdo neumí ten č... Připadala jsem si se švagrovou absolutně out. A na starý kolena jsme se rozhodly do toho jít.

Obeslaly jsme maily pár jazykových škol a čekaly na odpověď. Někteří nenabízeli individuální výuku, ale kurz. Styděly jsme se, bály jsme se a zároveň těšily. Krom dalších dvou jsme kontaktovali i Reston Litoměřice, kde nám vyšly vstříc s individuálními hodinami i pohyblivým časem dle našich služeb v práci. Ujala se nás Jitka M. Milá paní lektorka, profík, zrodilá mluvčí – žila v Anglii. Wau...výuku obohatila opravdovými zážitky z Bexhillu. Wau....studovaly jsme a já zůstala bez studující kolegyně. Ale nechtěla jsem rok individuálky zahodit jen tak pro nic a rozhodla se pokračovat dál sama. Po zhruba roce a půl došli peníze a já musela skončit.

Veronika Samseli

ALE! Přeci nezahodím dva roky a tolik peněz. Umínila jsem si, že složím alespoň základní zkoušku KET. Dojely jsme základy, začaly minulý čas, objednaly knížky na zkoušky, co šlo donesla Jitka z knihovny. A začala dřina. Každý den hodina učení, testy, poslechy, zkoušky na nečisto a druhý den znova a pořád dokola dva měsíce nebo tři měsíce? Jitce přibyla práce – musela číst moje výtvory a poslouchat to, co já nestihla a opravovat....na testy musím mít min. 70 % dobře.. Uff! Odjela jsem do Prahy, kde jsem se zaregistrovala na Ket zkoušku!

Co se mělo stát se stalo a já jsem to nějak zvládla, díky Jitce, díky mé rodině a díky vůli ,která mne hnala. Přeji Vám ten pocit, když si vyzvedáváte certifikát z Cambridge. I slza ukápla Pokud s něčím otálíte, začněte hned! Ten pocit stojí za to. A navíc získáte nové přátelé, nové zážitky a nové sebevědomí.

instagram colorfacebook color