fbpx
... od poznání k porozumění
 

Stěhování - Reston na nové adrese

Nové prostory Restonu jsou od 1. září v sídle Komerční banky Litoměřice na Mírovém náměstí 167. Všechny učebny jsou ve druhém patře budovy. Najdeme zde optimální kombinaci všeho, co potřebujeme – krásné, slunné na sebe navazující učebny a kanceláře v pěkném klidném prostředí v centru města, ale s okny do klidného, zelení osazeného dvora.

Celá budova je velmi pečlivě udržována a v současné době poskytuje nejkomfortnější prostředí z objektů, ze kterých jsme nové sídlo školy vybírali.

Do druhého patra se snadno dostaneme výtahem. Učebny jsou kompletně vybaveny novým nábytkem, keramickými tabulemi a tablety s audio-příslušenstvím. Vše je  čisté, nové a krásné.

Jazyková škola Reston - na nové adrese

Také chystáme nové kurzy, které reflektují nejnovější trendy výuky. Kurzy budou mezi sebou prostupné – pokud student zamešká hodinu svého kurzu, bude mít možnost nahradit si výuku v jiném kurzu. Už v létě představujeme novinku – Reston English Club (Anglický klub), který později rozšíříme i na další jazyky.
Chystáme se více vám přiblížit úspěchy našich studentů, které jsou samozřejmě i našimi úspěchy a rádi se jimi pochlubíme. Nevěřili byste, kolik různých příběhů se odehrává v osudech lidí, kteří prošli naší školou.

Nový Reston… nové prostory, nové vybavení, nová nabídka kurzů, ale náš styl a kredit si bereme s sebou. Jsme Reston.

instagram colorfacebook color