fbpx
... od poznání k porozumění
 

Tým Reston

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita. Téměř všichni naši lektoři mají ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru a úplně všichni mají minimálně 2 roky praxe s výukou cizích jazyků. Navíc prošli speciálním školením pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu.

Učitelé jsou neustále proškolováni a jejich kvalifikaci zvyšujeme nejen interními semináři a vzdělávacími programy, ale navíc se účastní seminářů pro učitele dodávaných externími dodavateli.

pátek 31. červenec 2015

Mgr. Diana Cepníková

ŘEDITELKA, AJ, IJ, FJ
V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Natalie Sovová

ANGLIČTINA, NĚMČINA
Angličtina je mým koníčkem. Se studiem jsem začala v šesti letech právě v jazykové škole Reston. Ve studiu jsem pokračovala i v jiných kurzech a jazyky dále studuji v rámci své vysoké školy, ale na přístup v Restonu dodnes ráda vzpomínám. Ráda bych své znalosti a nadšení pro jazyky předala i dalším studentům v Restonu.

Bc. Lukáš Bumbálek

NĚMČINA, ANGLIČTINA
Jsem Lukáš, rodák z Litoměřic a němčina je už odmala mým koníčkem, rád se učím nové jazyky a poznávám nové kultury. V Německu jsem strávil rok a snažím se neustále udržovat kontakty. Na pedagogické fakultě jsem vystudoval český jazyk a německý jazyk, kromě toho hovořím také anglicky. Kromě toho mě naplňuje práce s dětmi, rád děti učím a učím se zase naopak od nich.

Mgr. Anne Petrak

AJ, ŠJ, ČJ pro cizince
Jmenuji se Ani, a mám 9 let zkušeností jako tlumočník, překladatelka, a učitelka jazyků. Mluvím 3 jazyky, ovládám ještě dva další, a naučím se ještě dva další. Věřím že zábava a pohoda v konverzaci je nejlepší cesta na výuku jazyků!

Martina Valešová

ANGLIČTINA, NĚMČINA
Angličtinu jsem se začala učit v osmi, němčinu ve dvanácti letech. Že budu jazyky studovat celý život mi bylo jasné, ale že jazyky můžu učit i ostatní je šťastná náhoda, za kterou jsem velmi vděčná. Momentálně studuji dvouobor Německý jazyk pro odbornou praxi - Anglický jazyk na Univerzitě Pardubice.

PhDr. Kateřina Krupková

FRANCOUZŠTINA
Už od základní školy mě bavily cizí jazyky, v jejich studiu jsem pokračovala na gymnáziu i na vysoké škole, vystudovala jsem FF UK, obor čeština - francouzština, dálkově pak i ruštinu. Vzhledem k nedostatku učitelů angličtiny těsně po roce 1989 jsem tento jazyk vystudovala jako rozšiřující obor na UJEP v Ústí nad Labem.
Celou svou profesní kariéru jsem spojila s Gymnáziem Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Francouzština je ovšem mojí celoživotní srdeční záležitostí, a tak bych chtěla i v současnosti přispět k rozšíření zájmu o tento krásný jazyk.

Marcela Ellis

ANGLIČTINA
Jsem rodilá z Litoměřic ale většinu života ( 32 let ) jsem žila, studovala a pracovala v Kanadě. Procestovala jsem velkou část světa díky mé práci jako letuška u Air Canada. Proto vím, jak je důležité se anglicky domluvit a cítit se pohodlně konverzovat s lidmi na celém světě.
Má vášeň je záchrana pejsků a v Kanadě jsem založila charitativní spolek New Life K9 Rescue který za posledních pět let zachránil přes 700 pejsků z USA a Mexika.
Těším se na všechny studenty a ráda je naučím se cítit v angličtině jako doma.

Mgr. Iveta Adámková

ANGLIČTINA, NĚMČINA, ČEŠTINA, LATINA
Láska k učení se u nás v rodině dědí. Není tedy překvapením, že už od mala jsem chtěla být učitelkou. Vždy mě bavily především jazyky – čeština, latina, němčina, angličtina. Studovala jsem je na Karlově univerzitě, Masarykově univerzitě a Univerzitě v Lipsku. Tehdy při studiích začala i má kariéra učitelky. Ať už soukromě či v rámci středních škol. Na učení mě nejvíce baví potkávat nové studenty, zkoušet nové metody výuky a vymýšlení, jak co nejlépe vzdělávat studenty i sebe. Už se těším, až se spolu při hodinách setkáme. „Tím, že učíme jiné, učíme sebe.“

Mgr. Hana Golová

ANGLIČTINA, RUŠTINA
Celých 40 let jsem ve školství učila angličtinu a ruštinu na gymnáziích (Kolín, Litoměřice). Ještě pořád mě to baví, a tak bych ráda vyzkoušela něco jiného než jen známkování, zkoušení a maturity.

Kateřina Vránová

NĚMČINA
Jsem studentkou na vysoké škola, vybrala jsem si obor sociální politika a práce. Ráda bych díky tomu pomáhala lidem, stejně tak jako Vám s němčinou. Bis bald!

Mgr. Stanislava Jurčíková

ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“

Mgr. Lucie Krejčová

FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.

Mgr. Pavel Vrána

FRANCOUZŠTINA
Vystudoval jsem učitelství na pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci v aprobaci výchova k občanství a francouzský jazyk. Kromě Restonu učím na ZŠ Masarykova a na ZŠ Boženy Němcové v Litoměřicích. Nad rámec své aprobace též vyučuji tělesnou výchovu, neboť má sport, zejména basketbal, v mém životě nezastupitelné místo...

instagram colorfacebook color