fbpx
... od poznání k porozumění
 

Tým Reston

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita. Téměř všichni naši lektoři mají ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru a úplně všichni mají minimálně 2 roky praxe s výukou cizích jazyků. Navíc prošli speciálním školením pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu.

Učitelé jsou neustále proškolováni a jejich kvalifikaci zvyšujeme nejen interními semináři a vzdělávacími programy, ale navíc se účastní seminářů pro učitele dodávaných externími dodavateli.

pátek 31. červenec 2015

Mgr. Diana Cepníková

ŘEDITELKA, AJ, IJ, FJ, ČJ pro cizince
V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Johanka Petrovičová

ANGLIČTINA, ČEŠTINA pro cizince
Němčinu i angličtinu jsem se začala učit na základní škole a z obou jazyků jsem i maturovala na gymnáziu v Litoměřicích. Díky dvouletému pobytu v USA jsem si skvěle procvičila a zdokonalila angličtinu v praxi při práci v au pair programu. Aktuálně studuji na Pedagogické fakultě v Plzni.
Už několik let pomáhám studentům různého věku se v angličtině zlepšovat a moc se těším na další příležitosti v týmu Reston!

Ing. Milan Netrh

ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Angličtinu jsem začal studovat před mnoha lety na gymnáziu, během VŠ studia (ČVUT + 2 roky nástavba zahraniční obchod) jsem přidal španělštinu a ruštinu. V zaměstnání celý život aktivně využívám ŠJ a AJ v zahraničním obchodu. Pracoval jsem pro norské, dánské a US firmy. Poslední cca 2 roky jako zaměstnanec v Německu, letiště v Lipsku. Kromě překladů z/do AJ, ŠJ, poskytuji také tlumočení technické, obchodní a ekonomické agendy. Stáž v Belgii u Ford, Volvo aj.

Valentýna Tobišková

ANGLIČTINA
Vyšla jsem jazykovou základní školu, kde mě naučili, angličtinu milovat nejen pro její jednoduchost. Na konci už v 8. třídě jsem si udělala KET certifikát a od té doby jsem prošla řadou mimoškolních kurzů angličtiny, ne protože mi to nešlo, ale protože mě to bavilo a přesně tohohle pocitu bych chtěla docílit i u svých svěřenců. Kromě angličtiny jsem chodila učit i Ukrajince česky. V současné době studuji na Střední škole pedagogické ve 3. ročníku a plánuji pedagogické studium dokončit na Vysoké škole. Výuku se snažím co nejvíc upravit pro mladé lidi tak, aby jim byla co nejsympatičtější a co nejzábavnější.

Kateřina Kubaščíková

ANGLIČTINA
Angličtina je moje vášeň, od malička jsem v ní vynikala. Myslím si, že v dnešní době je velmi důležité, aby každý anglicky uměl. Přeci jen to usnadňuje život, zejména mladým lidem, jako jsem já.

Ing. Pavel Anděl

ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA, PORTUGALŠTINA
V r. 1988 jsem maturoval na Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Po promocich na ČZU v Praze (titul: Ing.) jsem podnikal, cestoval po světě, poznával cizí kultury, jejich jazyky etc. K mým hlavním koníčkům určitě patří sport, příroda, cestování, četba, hudba...

David Bělohlávek

ANGLIČTINA
Studiu jazyků se věnuji od malička, kdy jsem už v první třídě ZŠ začal navštěvovat kurzy AJ, němčinu jsem přibral později na gymnáziu a na vysoké škole jsem se zúčastnil programu Erasmus+ v Portu, kde jsem si osvojil začátky portugalštiny. Nejmilejší mi ale stále zůstává anglický jazyk, který i momentálně studuji. Komunikační dovednosti jsem si osvojil při studiu na střední škole v USA a gramatické prvky pak právě na již zmíněné vysoké škole. Rád pomohu každému kdo si v "ájině" není jistý, aby si ji zamiloval, tak jako já.

Mgr. Lenka Kovářová M.A.

NĚMČINA, ANGLIČTINA
Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus. O pravdivosti tohoto hesla jsem se přesvědčila již několikrát. Cizí jazyky otevírají dveře a mně konkrétně otevřely němčina a angličtina dveře až do Lobkovického paláce, sídla německého velvyslanectví, kde jsem před mateřskou dovolenou působila v tiskovém oddělení. Pojďme společně zjistit, kam se po absolvování kurzu angličtiny či němčiny otevřou dveře Vám!

Mgr. Iveta Tůmová

FRANCOUZŠTINA
Vystudovala jsem obory francouzský jazyk, ruský jazyk a dějepis na Pedagogické fakultě v Plzni. Učím na Gymnáziu Josefa Jungmanna v Litoměřicích.Velmi se těším ze změny a možnosti pracovat se zájemci o francouzštinu v Restonu. Budu se snažit, aby milovníků tohoto krásného jazyka bylo v našem městě co nejvíce.

Jason Pajimula

ANGLIČTINA
I come from Las Vegas, USA. I’m a native speaker of English and have been living in Litomerice since November 2021. I have a certificate from TESOL International (formerly Teachers of English to Speakers of Other Languages). I like to teach English to those who want to have more engaging conversations and make meaningful connections with people around them. I wish to help students achieve their goals, whatever they may be.

Natalie Sovová

ANGLIČTINA, NĚMČINA
Angličtina je mým koníčkem. Se studiem jsem začala v šesti letech právě v jazykové škole Reston. Ve studiu jsem pokračovala i v jiných kurzech a jazyky dále studuji v rámci své vysoké školy, ale na přístup v Restonu dodnes ráda vzpomínám. Ráda bych své znalosti a nadšení pro jazyky předala i dalším studentům v Restonu.

Martina Valešová

ANGLIČTINA, NĚMČINA
Angličtinu jsem se začala učit v osmi, němčinu ve dvanácti letech. Že budu jazyky studovat celý život mi bylo jasné, ale že jazyky můžu učit i ostatní je šťastná náhoda, za kterou jsem velmi vděčná. Momentálně studuji dvouobor Německý jazyk pro odbornou praxi - Anglický jazyk na Univerzitě Pardubice.

PhDr. Kateřina Krupková

FRANCOUZŠTINA
Už od základní školy mě bavily cizí jazyky, v jejich studiu jsem pokračovala na gymnáziu i na vysoké škole, vystudovala jsem FF UK, obor čeština - francouzština, dálkově pak i ruštinu. Vzhledem k nedostatku učitelů angličtiny těsně po roce 1989 jsem tento jazyk vystudovala jako rozšiřující obor na UJEP v Ústí nad Labem.
Celou svou profesní kariéru jsem spojila s Gymnáziem Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Francouzština je ovšem mojí celoživotní srdeční záležitostí, a tak bych chtěla i v současnosti přispět k rozšíření zájmu o tento krásný jazyk.

Mgr. Hana Golová

ANGLIČTINA, RUŠTINA
Celých 40 let jsem ve školství učila angličtinu a ruštinu na gymnáziích (Kolín, Litoměřice). Ještě pořád mě to baví, a tak bych ráda vyzkoušela něco jiného než jen známkování, zkoušení a maturity.

Mgr. Stanislava Jurčíková

ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“

Mgr. Lucie Krejčová

FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.

instagram colorfacebook color