fbpx
... od poznání k porozumění
 

Tým Reston

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita. Téměř všichni naši lektoři mají ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru a úplně všichni mají minimálně 2 roky praxe s výukou cizích jazyků. Navíc prošli speciálním školením pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu.

Učitelé jsou neustále proškolováni a jejich kvalifikaci zvyšujeme nejen interními semináři a vzdělávacími programy, ale navíc se účastní seminářů pro učitele dodávaných externími dodavateli.

pátek 31. červenec 2015

Mgr. Diana Cepníková

ŘEDITELKA, ANGLIČTINA
V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Mgr. Hana Golová

ANGLIČTINA, RUŠTINA
Celých 40 let ve školství učím angličtinu a ruštinu na gymnáziích (Kolín, Litoměřice). Ještě pořád mě to baví, a tak bych ráda vyzkoušela něco jiného než jen známkování, zkoušení a maturity.

Kateřina Vránová

NĚMČINA
Jsem studentkou gymnázia a  po jeho absolvování budu podávat přihlášku na právnickou fakultu. Ráda bych díky tomu pomáhala lidem, stejně tak jako Vám s němčinou. Bis bald!

Nikolus J. M. Baldwin

ANGLIČTINA
I'm a native English speaker from London. (I hate tea with milk and I don't like football) I have lived and worked in the Czech Republic for 12 years. Currently I teach at a ZŠ U Stadionu in Litomerice. Before coming to the Czech Republic I worked in health care as a specialist nurse for Mental Health. The usual likes... reading watching movies etc.

Anita Ečerová

ASISTENTKA ŘEDITELKY
Jsem studentka s neustálou chutí se zlepšovat a rozšiřovat si své znalosti a dovednosti.

Daniel Leon

ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Narodil jsem se na Mallorce a několik let jsem tam žil, než jsem se přestěhoval do Čech. Studuji vysokou školu a řekl jsem si, proč bych nemohl pomoci jiným lidem se naučit můj mateřský jazyk. Těším se na vás na hodině.

Stanislava Jurčíková
Mgr.

ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“

Mgr. Lucie Krejčová

FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.

Mgr. Klára Filipová

NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA
Cizí jazyky jsou důležitou součástí mého života už od dětství. Po studiích na Univerzitě v Hradci Králové se pro mě němčina a francouzština staly nejen zábavou, ale i mou prací. Při té se snažím řídit mottem „žák není nádoba, která se má naplnit, ale pochodeň, která se má zapálit“… tak doufám v pořádný táborák ;-).

Mgr. Pavel Vrána

FRANCOUZŠTINA
Vystudoval jsem učitelství na pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci v aprobaci výchova k občanství a francouzský jazyk. Kromě Restonu učím na ZŠ Masarykova a na ZŠ Boženy Němcové v Litoměřicích. Nad rámec své aprobace též vyučuji tělesnou výchovu, neboť má sport, zejména basketbal, v mém životě nezastupitelné místo...

Mgr. Jaroslava Šredlová

NĚMČINA
Několik teenagerovských let jsem díky svým rodičům strávila v Německu. Po návratu do Čech jsem vystudovala němčinu na UJEP v Ústí n. L., pracovala na univerzitě na zahraničním oddělení, poté v belgické spediční společnosti a od roku 2007 jsem na volné noze jako překladatelka a lektorka. K výuce němčiny se po čase vracím díky Dianě, paní ředitelce Restonu, a těším se na všechny studenty, kteří mají odvahu a chuť učit se cizí jazyk!

Barbora Holečková

ITALŠŤINA
Nějaký ten čas jsem žila v Itálii a díky tomu se italština stala mým druhým každodenně používaným jazykem. Je to krásný a jednoduchý jazyk, naučit se ho zvládne každý, kdo alespoň trochu chce :).

instagram colorfacebook color