fbpx
... od poznání k porozumění
 

Tým Reston

V Restonu jsme opravdu pyšní na tým vyučujících. Při výběru našich učitelů je hlavním kritériem kvalita. Téměř všichni naši lektoři mají ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru a úplně všichni mají minimálně 2 roky praxe s výukou cizích jazyků. Navíc prošli speciálním školením pro výuku v jazykové škole Reston, kde nám záleží na jednotné koncepci celého vzdělávacího programu.

Učitelé jsou neustále proškolováni a jejich kvalifikaci zvyšujeme nejen interními semináři a vzdělávacími programy, ale navíc se účastní seminářů pro učitele dodávaných externími dodavateli.

pátek 31. červenec 2015

Mgr. Diana Cepníková

ŘEDITELKA, AJ, IJ, FJ
V jazykové škole Reston se snažím vytvořit příjemné studijní prostředí pro naše vyučující i pro studenty. Do jaké míry se mi to daří, můžete posoudit sami.

Mgr. Anne Petrak

AJ, ŠJ, ČJ pro cizince
Jmenuji se Ani, a mám 9 let zkušeností jako tlumočník, překladatelka, a učitelka jazyků. Mluvím 3 jazyky, ovládám ještě dva další, a naučím se ještě dva další. Věřím že zábava a pohoda v konverzaci je nejlepší cesta na výuku jazyků!

Bc. Alena Janoušková

ANGLIČTINA
Angličtina je moje studium a práce, ale hlavně koníček. Své zkušenosti k učení jsem získala nejen studiem anglického jazyka a zeměpisu na univerzitě v Liberci a praxí, ale také díky několika Erasmům a zahraničním stážím. Při výuce kladu důraz na kvalitu než kvantitu a příjemnou studijní atmosféru. Chci ukázat i Vám, že efektivní výuka angličtiny může být zábava!

Martina Valešová

ANGLIČTINA, NĚMČINA
Angličtinu jsem se začala učit v osmi, němčinu ve dvanácti letech. Že budu jazyky studovat celý život mi bylo jasné, ale že jazyky můžu učit i ostatní je šťastná náhoda, za kterou jsem velmi vděčná. Momentálně studuji dvouobor Německý jazyk pro odbornou praxi - Anglický jazyk na Univerzitě Pardubice.

PhDr. Kateřina Krupková

FRANCOUZŠTINA
Už od základní školy mě bavily cizí jazyky, v jejich studiu jsem pokračovala na gymnáziu i na vysoké škole, vystudovala jsem FF UK, obor čeština - francouzština, dálkově pak i ruštinu. Vzhledem k nedostatku učitelů angličtiny těsně po roce 1989 jsem tento jazyk vystudovala jako rozšiřující obor na UJEP v Ústí nad Labem.
Celou svou profesní kariéru jsem spojila s Gymnáziem Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Francouzština je ovšem mojí celoživotní srdeční záležitostí, a tak bych chtěla i v současnosti přispět k rozšíření zájmu o tento krásný jazyk.

Mgr. Veronika Baldwin

ANGLIČTINA
Učitelkou jsem chtěla být už od dětství, a proto jsem vystudovala obor učitelství anglického jazyka na PF UJEP v Ústí nad Labem. Ještě jako studentka jsem začala pracovat na gymnáziu a další zkušenosti jsem nasbírala na základní škole. Učit mě baví. Doufám, že bude bavit i vás učit se se mnou.

Marcela Ellis

ANGLIČTINA
Jsem rodilá z Litoměřic ale většinu života ( 32 let ) jsem žila, studovala a pracovala v Kanadě. Procestovala jsem velkou část světa díky mé práci jako letuška u Air Canada. Proto vím, jak je důležité se anglicky domluvit a cítit se pohodlně konverzovat s lidmi na celém světě.
Má vášeň je záchrana pejsků a v Kanadě jsem založila charitativní spolek New Life K9 Rescue který za posledních pět let zachránil přes 700 pejsků z USA a Mexika.
Těším se na všechny studenty a ráda je naučím se cítit v angličtině jako doma.

Mgr. Iveta Adámková

ANGLIČTINA, NĚMČINA, ČEŠTINA, LATINA
Láska k učení se u nás v rodině dědí. Není tedy překvapením, že už od mala jsem chtěla být učitelkou. Vždy mě bavily především jazyky – čeština, latina, němčina, angličtina. Studovala jsem je na Karlově univerzitě, Masarykově univerzitě a Univerzitě v Lipsku. Tehdy při studiích začala i má kariéra učitelky. Ať už soukromě či v rámci středních škol. Na učení mě nejvíce baví potkávat nové studenty, zkoušet nové metody výuky a vymýšlení, jak co nejlépe vzdělávat studenty i sebe. Už se těším, až se spolu při hodinách setkáme. „Tím, že učíme jiné, učíme sebe.“

Mgr. Hana Golová

ANGLIČTINA, RUŠTINA
Celých 40 let jsem ve školství učila angličtinu a ruštinu na gymnáziích (Kolín, Litoměřice). Ještě pořád mě to baví, a tak bych ráda vyzkoušela něco jiného než jen známkování, zkoušení a maturity.

Kateřina Vránová

NĚMČINA
Jsem studentkou na vysoké škola, vybrala jsem si obor sociální politika a práce. Ráda bych díky tomu pomáhala lidem, stejně tak jako Vám s němčinou. Bis bald!

Nikolus J. M. Baldwin

ANGLIČTINA
I'm a native English speaker from London. (I hate tea with milk and I don't like football) I have lived and worked in the Czech Republic for 12 years. Currently I teach at a ZŠ U Stadionu in Litomerice. The usual likes... reading watching movies etc.

Kateřina Žáčková

NĚMČINA
Německý jazyk mě vždy bavil a "přitahoval" tak trochu víc než angličtina. Měsíční pobyt v Německu a motivace toho umět a vědět o němčině víc než ostatní mě inspirovaly ke studiu německého jazyka (společně s biologií) na Univerzitě J. E. Purkyně.

Bc. Daniel Leon

ANGLIČTINA, ŠPANĚLŠTINA
Narodil jsem se na Mallorce a několik let jsem tam žil, než jsem se přestěhoval do Čech. Studuji vysokou školu a řekl jsem si, proč bych nemohl pomoci jiným lidem se naučit můj mateřský jazyk. Těším se na vás na hodině.

Mgr. Stanislava Jurčíková

ANGLIČTINA
Pocházím z Českých Budějovic, kde jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor anglický jazyk – český jazyk. Ráda pomáhám rozvíjet individualitu svých studentů.
„Never stop learning, because life never stops teaching.“

Mgr. Lucie Krejčová

FRANCOUZŠTINA
Absolvovala jsem učitelství francouzského jazyka na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 4 roky jsem pobývala v Belgii. Vyučuji francouzštinu na Obchodní Akademii v Ústí nad Labem.

Mgr. Klára Filipová

NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA
Cizí jazyky jsou důležitou součástí mého života už od dětství. Po studiích na Univerzitě v Hradci Králové se pro mě němčina a francouzština staly nejen zábavou, ale i mou prací. Při té se snažím řídit mottem „žák není nádoba, která se má naplnit, ale pochodeň, která se má zapálit“… tak doufám v pořádný táborák ;-).

Gabriela Hamrová

ITALŠTINA

Mgr. Pavel Vrána

FRANCOUZŠTINA
Vystudoval jsem učitelství na pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci v aprobaci výchova k občanství a francouzský jazyk. Kromě Restonu učím na ZŠ Masarykova a na ZŠ Boženy Němcové v Litoměřicích. Nad rámec své aprobace též vyučuji tělesnou výchovu, neboť má sport, zejména basketbal, v mém životě nezastupitelné místo...

Mgr. Jaroslava Šredlová

NĚMČINA
Několik teenagerovských let jsem díky svým rodičům strávila v Německu. Po návratu do Čech jsem vystudovala němčinu na UJEP v Ústí n. L., pracovala na univerzitě na zahraničním oddělení, poté v belgické spediční společnosti a od roku 2007 jsem na volné noze jako překladatelka a lektorka. K výuce němčiny se po čase vracím díky Dianě, paní ředitelce Restonu, a těším se na všechny studenty, kteří mají odvahu a chuť učit se cizí jazyk!

instagram colorfacebook color