fbpx
... od poznání k porozumění
 

Individuální výuka

Soukromou a firemní výuku poskytujeme všech 12 kalendářních měsíců. Počet hodin v týdnu, obsah a náplň výuky domlouváme společně s klientem podle individuálních požadavků. Jde o nejefektivnější způsob výuky, kdy klient stanovuje mantinely, mezi kterými se lektor snaží vyučovat podle svých letitých zkušeností, podle vzdělání a podle Reston tréninku lektorů. Začátek ani ukončení výuky nejsou vázány, můžete se k nám přidat kdykoliv.

Individuální výuka

Soukromé hodiny je možno domluvit v naší škole, ale rádi za Vámi přijedeme do firmy. Budete efektivněji využívat svůj pracovní a mimopracovní čas a navíc vaši nadřízení uvidí, že zvyšujete svoji kvalifikaci. Pro poskytnutí perfektní výuky na firmách potřebujeme zabezpečení přiměřených podmínek - tedy samostatnou místnost vybavenou tabulí nebo flipchartem a CD přehrávačem (můžeme zdarma zapůjčit vlastní).

Chtěli byste individuální přístup,
ale asi nezvládnete soukromé hodiny?
Podívejte se na

TANDEMOVÁ VÝUKA

  • Cena jednotlivé hodiny v Restonu je 600 Kč za 55-minutovou hodinu pro 1 studenta. Máte možnost si předplatit výhodný balíček 10 lekcí za sníženou cenu 5500 Kč.
  • Za hodinu s rodilým mluvčím účtujeme příplatek 50 Kč za hodinu.
  • Výuka mimo naše učebny je v ceně 590 Kč/60 minut.
  • Doprava v Litoměřicích je zdarma, cestovné pro výuku mimo Litoměřice účtujeme dle dohody.

Individuální výuka

instagram colorfacebook color