... od poznání k porozumění
 

Léto 2019 v Restonu

Chcete se bavit, a prožít uvolněné a pohodové léto, seznámit se s novými lidmi, a přitom se stále učit anglicky nebo německy? Pro rok 2019 jsme nově připravili speciální letní variaci kurzů, ve kterých se rozhodně nebudete nudit!

Letošní novinky:

Letní školní přípravka (AJ/NJ)

varianta letních intenzivních kurzů zaměřená na žáky základních středních škol. Tyto kurzy připravujeme v úzké spolupráci s místními školami tak, aby kurzy co nejlépe připravily do nastupujícího školního roku. Obzvlášť populární jsou před nástupem do primy a do prvních ročníků SŠ. Kurzy se konají na konci prázdnin, jeden turnus má 4 dny po 4 lekcích denně. Cena 1900 Kč a termíny viz níže Letní Intenzivní Kurzy.

PDF leták - Letní školní přípravka

Teens Klub (AJ/NJ)

obdoba oblíbeného Reston Klub, který je převážně pro dospělé. Teens je pro zájemce 11-19 let. Jednorázová konverzace, důraz klademe na spontánnost, snažíme se reagovat jeden na argumenty druhého, nemusíme mluvit gramaticky perfektně, ale učíme se srozumitelně vyjádřit své stanovisko.

Reston Klub

Speciál pro přežití (AJ/NJ)

Jednodenní kurz, který vás připraví na řešení problematických situací při pobytu v zahraničí. Nabízíme několikrát ročně – varianty pro letní a zimní dovolenou. Cena kurzu je 700 Kč (1 den - 6 hodin výuky a materiály s sebou).

PDF leták - Speciál pro přežití

Letní intenzivní kurzy angličtiny a němčiny:

Osvěžující kurz bude v týdenních modulech, vždy 4 hodiny denně. Můžete kurzy skládat za sebe a tak chodit několik týdnů. Jak to vypadalo vloni? Na konci každého modulu se někteří rozhodli pokračovat, jiní odjeli na dovolenou a další opět naskočili.

Termín I. 5.-8. 8.
Termín II. 12.-15. 8.
Termín III. 19.-22. 8.
Termín IV. 26.-29. 8.
Cena / turnus 1 900 Kč
Možnost SLEVY -100 Kč za rodinného příslušníka.

Cizí jazyk prohloubíte při různých skupinových hrách (nácvik modelových situací, hry zaměřené na slovní zásobu, řešení zajímavých a aktuálních témat).
Součástí kurzu je také poznávání anglické a americké / německé kultury, v rámci konverzace budete sledovat filmy v původním znění (s titulky) nebo poslouchat zprávy.
Připraveny jsou i výukové akce mimo prostory školy. Na přání s Vámi naši lektoři rádi proberou a zopakují gramatické jevy, které Vám činí potíže.

Letní intenzivní kuryzy angličtiny a němčiny - Jazyková škola Reston

Během léta stihnete kromě ostatních aktivit také klubovou zábavu s jazyky za pouhých 100 Kč.
Podívejte se na

Reston klub
 

Reston klub v létě 2019 bude v jazycích – anglický, německý, italský, španělský, ruský a francouzský.

instagram colorfacebook color