fbpx
... od poznání k porozumění
 

Tandem – výuka pro 2 studenty

Tandemová výuka spojuje ty lepší kvality a smazává rozdíly mezi individuální výukou a kurzem. Pokud je pro Vás soukromá výuka příliš drahá, můžete se domluvit s dalším studentem, případně Vám Reston doporučí jednoho ze svých klientů, a o kurzovné se rozdělíte. Pořád máte přednosti individuální výuky, tedy lektor se obsahem a rozsahem výuky přizpůsobí Vašim požadavkům, lekce platíte jednotlivě, tedy máte možnost bezplatně zrušit hodinu, a najdeme termín, který bude vyhovovat Vašim časovým možnostem.

Tandemová výuka

Tandemovou výuku můžeme poskytnout mimo prostory naší školy, tedy ve Vaší firmě. Budete efektivněji využívat svůj pracovní a mimopracovní čas a navíc vaši nadřízení uvidí, že zvyšujete svoji kvalifikaci. Pro poskytnutí perfektní výuky na firmách potřebujeme zabezpečení přiměřených podmínek - tedy samostatnou místnost vybavenou tabulí nebo flipchartem a CD přehrávačem (můžeme zdarma zapůjčit vlastní).

Zvažujete exkluzivní variantu soukromé výuky?
Podívejte se na

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

  • Cena jednotlivé hodiny v Restonu je 350 Kč za 55-minutovou hodinu pro 1 studenta. Máte možnost si předplatit výhodný balíček 10 lekcí za sníženou cenu 3000 Kč.
  • Za hodinu s rodilým mluvčím účtujeme příplatek 50 Kč za hodinu.
  • Výuka mimo naše učebny je v ceně 590 Kč/60 minut.
  • Doprava v Litoměřicích je zdarma, cestovné pro výuku mimo Litoměřice účtujeme dle dohody.

instagram colorfacebook color