fbpx
... od poznání k porozumění
 

Pestrý rok 2022

Welcome to the next level

Posunuli jsme se dál ve způsobu výuky a v podání kurzů. I nadále můžete studovat tak, jako dříve, nově si ale můžete vybírat i z kratších a cílenějších kurzů. Také můžete dlouhodobě volit on-line výuku, ať už individuálně, v on-line kurzu, i coby firemní výuku.

Léto 2022

Dětský příměstský jazykový tábor

Již potřetí nás letos čeká týden plný zábavy spojený s výukou cizího jazyka - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR RESTON. Opět se naši žáci v rámci celotáborové hry promění v detektivy vyšetřující zločin. Čekají je nejrůznější hry, rébusy a při příznivém počasí i vycházky venku.

Info a registrace

 

Jaro 2022

Kurzy:

Nyní můžete využít zajímavou nabídku posledních volných míst v kurzech angličtiny a němčiny pro děti i dospělé. Nezapomeňte, že učíme i francouzštinu a italštinu. Český jazyk pro cizince a ruština jsou v nabídce jako individuální výuka.

Jazykové kurzy

Jarní kolotoč:

Připravujeme novinku – on-line hru, která má za cíl Vás pobavit, naučit, a ještě můžete získat ceny. Jde o to, že přihlášení budou v daném období každý den dostávat úkoly, které budou slosovatelné, nechte se překvapit.

Maturitní speciál:

Od jarních prázdnin, tedy 21/3/2022 po dobu 10 týdnů. Maturitní speciály pomáhají získat sebevědomí a dovednosti ke zvládnutí této zkoušky, ale i přijímací zkoušku na VŠ – nabízíme v AJ i NJ.

Maturitní speciál

Minikurzy:

Startujeme nově i zkrácené kurzy, které začínají i v průběhu pololetí, pro alespoň 3 přihlášené.
- pravidelné, 1 hodina týdně po dobu 10 týdnů
- levné, 2200 Kč
- kurzy on-line/v Restonu dle situace a domluvy
- malé skupiny 3-5 studentů
- desítky let praxe s přípravou maturantů

  den čas
AJ Gramatika B1 čtvrtek 16:30
AJ Maturita středa 15:30
NJ Maturita pondělí 14:30

instagram colorfacebook color