fbpx
... od poznání k porozumění
 

Pestrý rok 2021

Welcome to the next level

Rok 2020 jsme označili jako pestrý s ohledem na změny v celém světě i v tom našem malém Reston světě. A co rok 2021? Těšte se, i letos pro vás máme širokou paletu novinek.

Všichni jsme se posunuli dál ve způsobu výuky a v podání kurzů. I nadále můžete studovat tak, jako dříve (akorát s ohledem na jednotlivá vládní nařízení), nově si ale můžete vybírat i z kratších a cílenějších kurzů. Také můžete dlouhodobě volit on-line výuku, ať už individuálně, v on-line kurzu, i coby firemní výuku.

První čtvrtletí (leden-březen 2021)

Kurzy:

v lednu 2021 chystáme druhé školní pololetí. Do konce ledna se můžete přihlásit do běžného kurzu a uhradit školné. Kurz probíhá od února do června.

Jazykové kurzy

Jarní kolotoč:

Připravujeme novinku – on-line hru, která má za cíl Vás pobavit, naučit, a ještě můžete získat ceny. Jde o to, že přihlášení budou v daném období každý den dostávat úkoly, které budou slosovatelné, nechte se překvapit.

Maturitní speciál:

Od jarních prázdnin, tedy 7/3/2021 po dobu 10 týdnů. Maturitní speciály pomáhají získat sebevědomí a dovednosti ke zvládnutí této zkoušky, ale i přijímací zkoušku na VŠ – nabízíme v AJ i NJ.

Maturitní speciál

Minikurzy:

Startujeme nově i zkrácené kurzy, které začínají i v průběhu pololetí, pro alespoň 3 přihlášené.
- pravidelné, 1 hodina týdně po dobu 10 týdnů
- levné, 2200 Kč
- kurzy on-line/v Restonu dle situace a domluvy
- malé skupiny 3-5 studentů
- desítky let praxe s přípravou maturantů

  den čas
AJ Gramatika B1 čtvrtek 16:30
AJ Maturita středa 15:30
NJ Maturita pondělí 14:30

instagram colorfacebook color