... od poznání k porozumění
 

Oblíbený Reston Klub už je zaběhnutý v angličtině i němčině. Novinkou z léta 2019 je Teens Klub pro věkovou kategorii 11-19 let. Zájemci ve věku 15-19 let mohou navštěvovat Teens nebo klub pro dospělé. Na zimu 2019-2020 je připraven i klub v italštině, španělštině, francouzštině i ruštině.

Když v Reston Klubu mluvíme pro dobrou věc, tak výtěžek věnujeme na filantropické účely. V roce 2017 jsme celkem předali 78 000 Kč. Podpořili jsme Speciální olympioniky, Hospic sv. Štěpána a jednotlivce - pro Sašu z Ploskovic jsme pořídili handbike. V roce 2018 jsme z celkových 53 000 Kč podpořili Domov pro matky s dětmi, Naději Litoměřice, tradičně hospic Sv. Štěpána. V letošním roce 2019 jsme se s podporou obrátili na Kinoklub Ostrov s částkou 10 500 Kč.

Jazyková škola Reston - Reston Klub

Klub je nový způsob výuky, který si naši studenti vždycky přáli. V Reston Klubu se nedostávají úkoly ani nemusíte docházet pravidelně, zkrátka máte možnost si volně a v přátelské společnosti popovídat v angličtině, němčině i jiných jazycích.

Reston klub je jednorázová hodina pro všechny, kdo zrovna přijdou. Naši registrovaní členové dostávají průběžně informace o schůzkách, charitativních akcích, výletech, prohlídkách a tak podobně. V jednotlivém konverzačním klubu se sejdeme ve 3-6 osobách. Platíte hotově na místě. Předem se, prosím, rezervujte naším on-line formulářem.

V jaké atmosféře Reston Klub probíhá zjistíte, nahlédnete-li do naší fotogalerie.

Fotografie z Reston Klub

  • kombinace neformální výuky a volné návštěvy
  • Vámi zvolené téma
  • pro stávající studenty Restonu i pro příchozí
  • 100 Kč

Orientační termíny schůzek

English Klub

  čas jazyk
pondělí 10:30 English
čtvrtek 17:00 English

DeutschKlub

  čas jazyk
středa 16:15 Deutsch
Klub nárazově bývá i v ruštině, italštině, španělštině…

Registrace na Reston Klub

instagram colorfacebook color