fbpx
... od poznání k porozumění
 
Klub pre-intermediate

Na žádost účastníků začínáme i s klubem pre-intermediate, tedy nižší úrovně. Domluvíte se lámanou angličtinou, ale necítíte se na skupinu s pokročilou konverzací? V tomto klubu se nemusíte bát, přizpůsobíme se základní konverzaci a posuneme vás dál. Pokročilí sem nemají přístup!

Teens and Kids Kluby

Teens and Kids Kluby jsou zaměřené na mladší věkové skupiny.

On-line nebo ve škole?

Preferujete on-line nebo ve škole? S ohledem na vládní nařízení i na vše potřeby se snažíme nabízet všechny dostupné varianty. Se zájemci komunikujeme přes whatsap ve skupině, abychom se vždy operativně domluvili na následující termíny. Těšíme se, že se k nám připojíte.

Kávu a čaj si prosím udělejte doma, kluby jsou nyní on-line, pokud se chcete přijít podívat do našich virtuálních učeben, budeme rádi. Kluby jsou 2-3 x týdně, v pondělí 10:30 (AJ), úterý 19:00 (AJ) a čtvrtek 19:00 (AJ). Klub vede Čecho-Kanaďanka Marcey a moc jí to baví.

Klub je způsob výuky, který si naši studenti vždycky přáli. V Reston Klubu se nedostávají úkoly ani nemusíte docházet pravidelně, zkrátka máte možnost si volně a v přátelské společnosti popovídat v angličtině, němčině i jiných jazycích.

Reston klub je jednorázová hodina pro všechny, kdo zrovna přijdou. Naši registrovaní členové dostávají průběžně informace o schůzkách, charitativních akcích, výletech, prohlídkách a tak podobně. V jednotlivém konverzačním klubu se sejdeme ve 3-6 osobách. Platíte hotově na místě. Předem se, prosím, rezervujte naším on-line formulářem.

Jazyková škola Reston - Reston Klub

Oblíbený Reston Klub už je zaběhnutý v angličtině i němčině. Od léta 2019 je Teens Klub pro věkovou kategorii 11-19 let - úterý 17:30, čtvrtek 17:30 (AJ) a středa 16:30 (NJ). Nárazově nabízíme i klub v italštině, španělštině, francouzštině i ruštině.

Když v Reston Klubu mluvíme pro dobrou věc, tak výtěžek věnujeme na filantropické účely. Od roku 2017 jsme již podpořili celkovou částkou 141 500 Kč (Speciální olympioniky, Hospic sv. Štěpána, Sašu B. z Ploskovic, Domov pro matky s dětmi, Naději Litoměřice, Kinoklub Ostrov a další.)

V jaké atmosféře Reston Klub probíhá zjistíte, nahlédnete-li do naší fotogalerie.

Fotografie z Reston Klub

  • kombinace neformální výuky a volné návštěvy
  • Vámi zvolené téma
  • pro studenty Restonu i pro příchozí
  • 150 Kč

Orientační termíny schůzek

English Klub

  čas jazyk
pondělí 10:30 English
úterý 19:00 English
čtvrtek 19:00 English

Teens Klub

  čas jazyk
úterý 17:30 English
středa 16:30 Deutsch
čtvrtek 17:30 English
Klub nárazově bývá i v ruštině, italštině, španělštině…

Registrace na Reston Klub

instagram colorfacebook color